CZECH HOLIDAYS - cestovní kancelář, s.r.o.  PROVOZOVATEL LÁZEŇSKÉHO KATALOGU WWW.LAZNE.NET
KONTAKT: info@lazne.net

Hotel Orchidea ****

hotel leží na okraji obce u místní komunikace, avšak jeho zázemí je situováno do velmi klidného a udržovaného parku za hotelem, kde se nachází množství atraktivit pro hosty (venkovní termální bazén, opalovací louka, rybníček, dětské hriště, grilovací altán, letní terasa aj.). V těsné blízkosti hotelu je udržované fotbalové travnaté hřiště, často využívané pro tréninková soustředění fotbalový družstev všech úrovní. Asi 15 min. chůze jsou vzdálené místní veřejné termální lázně.

parkování zdarmarecepce na hotelurestaurace / jídelnavýtahinternet / WiFilázeňské procedury v hotelubazén v hoteluklimatizace na pokoji

Hotel Orchidea
kompletní nabídka relaxačních a wellness pobytů

Popis hotelu:

hotelový komplex má styl a eleganci a tvoří harmonii barev, dekorace a velmi příjemného interiéru. Z hotelového parkoviště se dostanete do recepce a lobby, výtahy do hotelových pokojů, nebo chodbou dále k hotelovému baru či kavárně a dále do hotelové stylové restaurace. K dispozici jsou také jednací místnosti, vinárna a letní terasa. K hotelovým službám patří Beauty salón (solárium, kadeřník, manikúra/pedikúra, kosmetika), stejně jako služby pro děti (dětský koutek, dětské venkovní hřiště – houpačka, prolézačky). Ke sportovnímu vyžití slouží hotelový fitness, stůl na stolní tenis, venkovní tenisový kurt či asfaltové hřiště na míčové hry, půjčovna kol, holí na nordic walking . V blízkosti najdete také golfové hřiště (ca. 15 min. jízdy autem), či jezdecký klub. Zábavu najdete u billiardového stolu, stolního fotbálku či šachové hry. Hotel je majetkově a organizačně propojen na místní Pekárnou Lipóti.

Vybavení pokoje:

hotel disponuje 33 klimatizovanými, vkusně zařízenými pokoji (částečně s balkóny), všechny ze SAT-TV, WiFi připojením, minibarem, trezorem, telefonem, koupelnou a WC s vanou/sprchou a vysoušečem vlasů. 4 pokoje jsou kat. Superior (prostornější s balkonem), které nabízíme na vyžádání a za příplatek.

Stravování:

u všech pobytů je v ceně zahrnuto stravování all inklusive, které obsahuje:

07.30 – 10.00 snídaňový bufet

12.00 – 14.00 obědový bufet

16.00 – 17.00 snack bufet – káva, čas, koláče s místní pekárny, ovoce

18.30 – 21.00 bufetová večeře s živou hudbou

Nápojová nabídka:

11.00 – 22.00 minerální voda, pepsi cola, Schweppes, Toma Fruit džusy, čaje, káva Julius Meinl, prémiová domácí vína bílá, růžová a červená, pivo Borsodi, domácí pálinka.

Služby all inklusive začínají příjezdový den od 14.00 hod. a odjezdový den končí v 10.00 hod.

Procedury poskytované hotelem:

V hotelu je k dispozici krytý a venkovní bazén s termální vodou (35-36oC v létě, 37oC v zimě), dále solná jeskyně, fitness a wellness centrum, kde se poskytují různé druhy masáží, služby fyzioterapeuta, léčebný tělocvik a koupele. Saunování je možné ve finské sauně s panoramatickým výhledem do zahrady nebo 4 infrasaunách. Wellness je k dispozici hotelovým hostům denně od 7.00 do 23.00 hod.

Poznámka:

Parkování je bezplatné na hotelovém parkovišti. Pobyt domácích zvířat je povolen pouze pro menší rasy psů (se souhlasem hotelu, za poplatek).

Doporučujeme - výběr z nabídky wellness pobytů

Lipót - Pět dní Orchidea

Pět dní Orchidea

 5 dní / 4 noci
 od 7 930 Kč
Kouzelné prostředí lázní Lipót nedaleko severozápadní hranice Maďarska, kouzelný hotel Orchidea****, kouzelný pobyt s výbornou stravou all iklusive a využitím hotelového wellness centra s vnitřním a venkovním termálním bazénem, 4 infrasaunami, finskou saunou a fitnessem.
...
Lipót - Na skok do Lipótu

Na skok do Lipótu

 3 dny / 2 noci
 od 4 180 Kč
Třídenní pobyt v Maďarsku, lázních Lipót, hotelu Orchidea**** s all inclusive. V ceně pobytu máte denně i bezplatné využití hotelového wellness centra (vnitřní a venkovní termální bazén, 4 infrasauny, 1 finská sauna , fitness), dále budete mít zapůjčený župan a Wi-Fi připojení k internetu zdarma.
...

Máte dotaz?

Zavolejte nám do naší cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7

Po - Pá: 8:30 - 17:00
PRO KOMPLEXNÍ A PŘÍSPĚVKOVOU LÁZEŇSKOU PÉČI KONTAKTUJTE SVOU ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNU!

Czech holidays, cestovní kancelář s.r.o.

Národní 28, 110 00 Praha 1
O společnosti Kontakty Často kladené dotazy

Kompletní nabídka

Kompletní nabídků lázeňských pobytů v ČR i zahraničí najdete v našem katalogu www.lazne.net .